Napadač Arsenala Pierre-Emerick Aubameyang je pauzu zbog nastupa reprezentacija iskoristio da ode do Dubija.
U Dubaiju je gabonski reprezentativac posjetio poznati restoran Salt Bae gdje se družio sa kuharom i poduzetnikom Nusretom Gokceom, zvijezdom kulinarstva koji ima lanac restorana Nusr-et.
Poznat je po tome što na poseban način začinjava hranu, a također ima i majstorsko umijeće rukovanja s noževima.
Ipak, pored Nusreta, velika zvijezda u njegovom restoranu bio je Auba, koji je na ruci nosio narukvice od 65.000 funti. Imao ih je dvije, jedna je u vrijednosti od 34.700, a druga vrijedi 28.400 funti
I dok neki gledaju kako da prežive do kraja mjeseca, Auba za osnovne sitnice plaća i po stotine hiljada funti, a naravno da je to samo mali dio onoga što sebi svakog mjeseca priušti.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?