U svečanom salonu „Svetozar Vujović“ danas je FK Sarajevo upriličilo druženje sa legendama i istaknutim igračima bodro kluba.
Druženju su prisustvovali igrači sa bogatom klupskom historijom Vahidin Musemić, Murat Šaran, Fahrudin Prljača, Džemaludin Mušović, Nijaz Merdanović, Ibrahim Sirćo, Nijaz Ferhatović, Mirsad Fazlagić, Fuad Muzurović i Mehmed Janjoš.
Goste je dočekala generalna direktorica FK Sarajevo Sabrina Buljubašić sa predsjednikom Upravnog odbora Senadom Jahićem i koordinatorom sportskog segmenta, Emirom Hadžićem.
"Sretan sam što su nam druženja poput današnjeg postala praksa. Čast je sjediti za stolom sa ljudima koji iza sebe imaju iznimno bogatu sportsku historiju i učestvovali su u formiranju Sarajeva koje imamo danas", rekao je Hadžić.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Željezničar - Kopar 1:1