Povratnik u redove federalnog prvoligaša
Baručija prvo pojačanje Novog Travnika
Federalni prvoligaš Novi Travnik angažovao je prvo pojačanje za proljetni dio sezone.
Prvi dio sezone Novotravničani su završili na posljednjem mjestu sa svega sedam bodova, a iako su od strane mnogih već prežaljeni, ne gube nadu u čudo.
Čelnici kluba uveliko vode pregovore s nekoliko igrača kako bi što jači ušli u nastavak sezone, a zasad je saradnja dogovorena jedino sa 21-godišnjim Amirom Baručijom kojem je ovo ujedno i povratak u redove Novog Travnika.
"Presudila je ljubav prema klubu, nadam se da ipak možemo izboriti opstanak u 1. ligi FBiH", poručio je Baručija.
Kroz karijeru Baručija je, između ostalog, igrao još za Travnik, Rudar Kakanj, Vlašić...
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e