Toni Kroos, njemački nogometaš koji igra za Real Madrid, primoran je određeno vrijeme provesti van terena.
Protekle sedmice Kroos je u meču protiv Real Sociedada (2:0) zadobio povredu mišića i pridružio se Baleu, Asensiju i Diazu na koje također ne može računati Solari, a sada je objavljeno i koliko će morati pauzirati.
Naime, detaljni liječnički pregledi kojima je podvrgnut pokazali su kako će zbog povrede pauzirati mjesec dana, što je potvrdio i evropski i svjetski šampion za kojeg će Kroosovo odsustvo biti svakako veliki hendikep.
Kroos će tako propustiti predstojeći meč sa Betisom, zatim duel sa Leganesom u Kupu Kralja, potom sa Sevillom, Espanyolom i Alavesom u Primeri, a ostaje pitanje da li će biti spreman i za gradski derbi s Atleticom koji je na rasporedu 10. februara.
Ove sezone Kroos je za Real Madrid, računajući sva takmičenja, odigrao 23 utakmice i postigao jedan gol uz tri asistencije.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Slavni fudbaler se oglasio pismom