Bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine, Ermin Zec, karijeru će nastaviti u dresu FK Željezničar.
Ermin Zec je prije dva dana zvanično postao novo pojačanje Plavih, a jutros se u Međugorju priključio pripremama svog novog kluba. Ono što je mnogima zanimljivo jeste činjenica da će Željo u svojim redovima sada imati braću Zec s obzirom da je Asim već neko vrijeme stanovnik Grbavice.
Nekadašnji napadač Šibenika i Genclerbirligija će sigurno biti veliko pojačanje za sarajevski tim u drugom dijelu sezone gdje je glavni cilj za Željezničar izlazak na evropsku scenu.
"Drago mi je što sam u Želji, to je sigurno najveći klub u državi. Želim da ovu godinu izborimo Evropsku ligu, jer trenutno nisam u baš dobroj situaciji, ali vjerujem da ćemo uspjeti. Obavio sam i trening, momci su odlični, upoznat ćemo se još više u skorijem vremenu. Sigurno da svaki igrač koji nosi Željin dres s razlogom je tu. Što se tiče Asima nisam nikada ni sanjao o tome da ćemo igrati zajedno, ali stvarno mi je drago i nadam se da ću mu puno pomoći", rekao je Zec za zvaničnu stranicu FK Željezničar.
Ermin Zec je ponikao u bugojanskoj Iskri, a u dosadašnjoj karijeri još je igrao za Šibenik, Genclerbirligi, Rijeku, Qabalu, Balikesirspor, Karabukspor i Gazisehir.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Barbarez zna na čije iskustvo se mora osloniti
Niko kao Edin Džeko! Scena s centra terena na Koševu će oduševiti navijače Bosne i Hercegovine
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Sve će znati iduće sedmice