Nogometaši Širokog Brijega prvu pripremnu utakmicu u Antaliji odigrali su protiv danskog Randersa.
Iako bh. premijerligaš i nije bio baš mnogo lošiji rival, na kraju je izgubio rezultatom 3:1, a poraz je prema mišljenju napadača Stipe Jurića dobro došao kako bi ukazao na nedostatke Širokog Brijega.
"Utakmica protiv Randersa nam je dobro došla, jer smo mogli vidjeti nedostatke koje kroz sljedeće utakmice moramo korigovati. Ove utakmice će nam pomoći da se uigramo kao momčad. Sigurno imamo kvalitetnu i težimo da budemo blji nego u prvoj polusezoni", kazao je Jurić.
Pripreme, kako je rekao, protiču u najboljem redu.
"Na pripremama se radi dobro i kvalitetno. Svako daje svoj maksimum kako bi nastavak sezone dočekali spremni. Ovdje je vrijeme ugodnije i uvjeti su mnogo bolji nego u Širokom Brijegu, gdje nas je na početku priprema pratilo prohladno i burovito vrijeme."
Širokobriježani su, podsjetimo, prvi dio sezone okončali na trećoj poziciji u Premijer ligi BiH.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Novi poraz 'Psihopate'