Nakon što se proširila priča kako je Juventus spreman da na ljeto dovede Mohameda Salaha, uprava Liverpoola poručila je kako od toga neće biti ništa.
Juventus je, prema navodima italijanskih medija, spreman da pošalje ponudu od 175 miliona eura za Salaha, a čak je i Ronaldo izjavio kako se nada da će Salah doći u Juventus.
Nakon što su prije nekoliko godina izgubili Luisa Suareza, navijači Liverpoola u velikom su strahu da će ih najbolji igrač napustiti kada sezona završi.
Kako navodi, The Express, čelnici Liverpoola izjavili su kako su ubijeđeni da će uspjeti zadržati svog najboljeg igrača, te da će sve ponude za njega biti odbijene.
Salah je u 86 nastupa za Liverpool postigao 64 gola. Također, skoro je potpisao novi ugovor, koji ga za Liverpool veže do kraja 2023. godine.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Više nije član katalonskog kluba