Jan Oblak pokazao kakav je golman
Cristiano Ronaldo zamalo postigao jedan od najljepših golova u karijeri
Cristiano Ronaldo je na samom startu susreta Atletico Madrid - Juventus mogao postići jedan od najljepših golova u karijeri.
On je izveo slobodan udarac sa oko 30 metara, uputio je pravu bombu i mnogi su loptu vidjeli u golu, ali ipak su zaboravili da je na golu Jorgandžija Jan Oblak.
Slovenski golman je na fantastičan način zaustavio udarac Ronalda i Juve je dobio samo korner.
Pogledajte i sami:
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Nikog ništa ne pita