Historijski meč Dinama
Ori se u automobilu: Izet Hajrović neće igrati, ali je spreman za navijačke pjesme s tribina!
Fudbaleri Dinama večeras igraju na Maksimiru utakmicu osmine finala Evropske lige protiv Benfice.
Zagrebački klub je pobijedio u šesnaestini finala Viktoriju iz Plzena i plasirao se u narednu rundu što je historijski rezultat za Dinamo. Protiv Plzena je briljirao bh. fudbaler Izet Hajrović koji večeras neće nastupiti protiv Benfice.
Hajrović ima problema s povredom i Nenad Bjelica ne može računati na njega, a van terena zbog povrede je i kapiten zagrebačkog kluba Arijan Ademi.
Međutim, Hajrović će sigurno s tribina biti velika podrška za svoje saigrače, a već se atmosfera na vrhuncu. Njegova supruga Lejla objavila je video iz automobila kako Izet pjeva navijačku pjesmu Dinama i zagrijava se večeras za navijanje.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Evo šta je poručio grčki reprezentativac
Antetokounmpo pohvalio Bosnu i Hercegovinu i otkrio razlog poraza od Zmajeva
Više nije član katalonskog kluba
Došao na trening Barcelone, dočekala ga torba u svlačionici, pa saznao da su mu raskinuli ugovor! · Zvanično
Srbija sutra igra protiv Latvije