Domaće odbojkašice nisu mogle parirati razigranim gošćama
UOK BL Volley odnio bodove iz Lukavca
Sinoć je odigrana prva utakmica četvrtfinala play-offa za odbojkašice između Smeča i BL Volleya. Na kraju pobjedu su odnijele odbojkašice iz Banja Luke rezultatom 1:3 u setovima (18:25, 30:28, 10:25, 15:25).
Gošće iz Banja Luke odlično su otvorile ovaj susret i prvi set dobijaju bez većih problema rezultatom 25:18. Drugi set je bio maratonski igrao se poen za poen, te na kraju pripada domaćim odbojkašicama rezultatom 30:28.
U trećem i četvrtom setu, potpuna dominacija BL Volleya koji sa 25:10, te 25:15 osvaja iduća dva seta te na kraju slave pobjedu rezultatom 3:1 u setovima.
Sigurno važna pobjeda za gošće, koje će za sedam dana tražiti pobjedu pred svojim navijačima i u dvije utakmice pokušati plasirati se u dalji tok takmičenja.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Više nije član katalonskog kluba
Došao na trening Barcelone, dočekala ga torba u svlačionici, pa saznao da su mu raskinuli ugovor! · Zvanično
Nalaze se u problemu pred zadnje kolo
Španci uzdrmani zbog pobjede BiH protiv Grčke: "Okrenuli su grupu naopačke"
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Blijedo izdanje Zmajeva
Bh. košarkaši doživjeli fijasko protiv Španije, već sutra novi veliki izazov
Wwin liga BiH, 6. kolo