Bivši saigrač Balea u Tottenhamu, koji je i sam jedno vrijeme igrao za Real Madrid dao je zanimljiv komentar.

Van der Vaart je bio sasvim iskren

Bivši igrač Real Madrida sasvim iskreno: Bale mora biti šu**k!

Esmer Oštraković

Budućnost Garetha Balea u Real Madridu je još uvijek pod velikim upitnikom, jer on nikako ne uspjeva da uradi ono što se od njega očekuje nakon odlaska Cristiana Ronalda u Juventus.

Također, njegov odnos sa navijačima je sve gori. Oni su ga izviždali početkom mjeseca kada je Real poražen od Barcelone na Bernabeu.

Zanimljiv komentar oko situacije u kojoj se nalazi Bale, dao je bivši igrač Real Madrida, ali i Baleov bivši saigrač iz Tottenhama, Van der Vaart.

"Bale mora biti šu**k, ukoliko želi da ga navijači ponovo zavole. Možete biti i pozitivni šu**k. On vrijedi 100 miliona eura. Dali su mnogo novca za njega i on ga mora opravdati. Zadnju godinu dana u Tottenhamu je odlučivao sve, izvodio je svaki prekid. Sada to mora raditi u Realu. Znam da je to teško jer ima mnogo dobrih igrača, ali mora uraditi više", rekao je Van der Vaart.

Promo

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.