Mire slavi 29. rođendan
Pjaniću stižu čestitke od bivših saigrača, Nainggolan je to uradio u svom stilu
Bosanskohercegovački fudbaler Miralem Pjanić danas slavi 29. rođendan.
Na adresu popularnog Pjanketa danas stižu brojne čestitke, a bivši saigrači poput Radje Nainggolana i Kostasa Manolasa su pokazali da ga nisu zaboravili.
Obojica su preko Instagrama odlučila da upute čestitku našem fudbaleru, a Nainggolan je tom prilikom još jednom iskoristio jedinu riječ koju je naučio na bosanskom - brate.
Dobro je poznato da su Nainggolan i Pjanić još od vremena dok su igrali u Romi vrlo dobri prijatelji, a prijateljstvo će očigledno trajati još dugo, dugo godina.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Stigao na posudbu iz Spartaka
Jose Mulato se ekspresno vratio u Bosnu i Hercegovinu i potpisao za premijerligaša! · Zvanično
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Evo o čemu je riječ