Duelom Parme i Milana na Ennio Tardiniju otvoreno je 33. kolo Serije A. Milan je bio jako blizu trijumfa, ali je Parma u finišu stigla do remija - 1:1.
Prvo poluvrijeme je donijelo nekoliko prilika na obje strane. Prijetila je nešto češće Parma, ali se na odmor otišlo rezultatom 0:0.
Obje ekipe su poprilično oprezno ušle u drugo poluvrijeme, a onda je Milan u 69. minuti stigao do prednosti. Suso je ubacio, a Samu Castillejo natrčao na njegov centaršut i glavom pogodio za 0:1.
Vodstvom Milana se ušlo u sami finiš susreta i činilo se da će Rossoneri upisati pobjedu. Međutim, Parma se nije predavala, a u 87. minuti je stigla do poravnanja.
Iskusni defanzivac Parme Bruno Alves je sjajno izveo slobodnjak, Donnarumma nije imao nikakve šanse, pa je Portugalac Parmi donio bod u duelu sa Milanom.
Milan je ostao na četvrtoj poziciji i sada ima 56 bodova, dok je Parma, barem nakratko, preskočila SPAL na 13. mjestu i trenutno je na 36 bodova.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Wwin liga BiH, 6. kolo
Velež trese kriza: Posušje nosi bodove iz Mostara
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Kraj za bh. tim na Eurobasketu
Tragedija Zmajeva u Rigi: BiH vodila veći dio utakmice, pa na kraju poražena od Poljske
Njegova povreda bila je ključna za današnji poraz