Hajduk je u vodstvo stigao već u drugoj minuti kada je Jurić postigao pogodak. Na 2:0 povisio je Barry u 30. minuti, a konačan rezultat prvog dijela utakmice postavio je Caktaš u 45. minuti.

Velika pobjeda

Hajduk razbio Rijeku u jadranskom derbiju

Esmer Oštraković

Nogometaši Hajduka ostvarili su veliku pobjedu na domaćem terenu protiv Rijeke u jadranskom derbiju i to sa 4:0.

Iako se očekivala tvrda i neizvjesna utakmica, domaći nogometaši uradili su sve da do toga ne dođe, te su na kraju upisali ubjedljivu pobjedu.

Već tada je bilo jasno da će Hajuk upisati pobjedu u derbiju, ali su se gostujući navijači pribojavali veće katastrofe.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Ipak, do kraja utakmice viđen je još samo jedan pogodak. On je bio djelo Caktaša a postignut je u 50. minuti.