Fudbaleri Arsenala večeras igraju vrlo važnu utakmicu.
U pitanju je zaostali susret 31. kola Premier lige protiv Wolvesa koji Topnici moraju dobiti ukoliko žele da se vrate na četvrtu poziciju.
Trener Unai Emery odabrao je početnu postavu za ovu utakmicu, a u njoj nema bh. reprezentativca Seada Kolašinca.
Osim njega, u timu nema ni napadača Aubameyanga koji je za susret otpao u posljednji trener zbog problema sa sinusima.
Sastav Arsenala: Leno, Maitland-Niles, Sokratis, Koscielny, Monreal, Torreira, Xhaka, Mkhitaryan, Ozil, Iwobi, Lacazette.
Klupa: Cech, Elneny, Guendouzi, Kolašinac, Mustafi, Nketiah, Willock.
Susret počinje u 20.25 sati, a samo 15 minuta kasnije počinje i veliki derbi između Manchester Uniteda i Manchester Cityja.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Oglasio se Goran Vučević
Hajduk priprema teren za bombu u rangu Rakitića i Perišića: "Naglasit ću samo jedno ime, zove se..."
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Čeka nas dosta uzbuđenja