RK Bosna Visoko je slavila u derbiju
Edhem Sirćo nakon utakmice: Odigrali smo maestralno u odbrani u drugom poluvremenu
RK Bosna Visoko je večeras u svojoj dvorani u derbiju savladala lidera na tabeli Gračanicu sa 25:22.
Trener Bosne Edhem Sirćo je nakon meča bio zadovoljan kako je njegova ekipa odigral ovu utakmicu.
"Utakmica je bila prije svega fer i korektna. Odigrali smo jedan dobar derbi u punoj dvorani. Gračanica je bila bolja u prvom poluvremenu i zasluženo su vodili jedan razlike."
"Međutim, u drugom poluvremenu mi smo zaista odigrali prije svega u fazi odbrane maestralno. Do 58. minute smo primili svega šest golova, međutim osjeti se umor kod nekih igrača tako da je u napadu nedostajalo malo više kreativnosti"
"Mislim da smo na kraju propustili priliku da ostvarimo pobjedu koja bi nas odvela na prvo mjesto, imali smo sve u svojim rukama, ali na kraju šta je tu je. Čestitam svojim momcima na odličnoj utakmici, borbenosti, također i gostima i naravno publici i našoj, ali i gostujućoj na sjajnoj atmosferi"
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Orlovi došli do velika tri boda
Srbi pobijedili u Rigi, ali ostali u nevjerici zbog onog što su vidjeli: "Ovo je skandalozno" · Udarna vijest
Naredni protivnik Zmajeva