Sjajna proslava legende Chelseaja
Hazard je pogodio odlučujući penal protiv Eintrachta, a onda je Drogba poludio
Chelsea je sinoć uspio ostvariti pobjedu protiv Eintrachta, te se plasirao u finale Evropske lige.
U jako tvrdoj utakmici pobjednika nije bilo nakon 120 minuta igre, te se pobjednik tražio preko jedanaesteraca.
Nešto smirenije glave bili su domaći igrači koji su uspjeli da ostvare pobjedu i kvalifikuju se u finale.
Tamo će snage odmjeriti sa rivalom iz Londona, ekipom Arsenala koji je sinoć eliminisao Valenciju.
Sinoć je u posljednji jedanaesterac na utakmici šutirao Eden Hazard, a nakon što je postigao gol uslijedilo je veliko slavlje.
Mnoge zvijezde, kao i navijači snimali su svoju proslavu, a jedna proslava prolaza u finale se posebno ističe.
To je ona koju je snimila legenda Chelseaja, jedan od najboljih napadača koji je igrao u ovom klubu, Didier Drogba.
On je ovu utakmicu pratio iz svog doma, a njegovo slavlje dovoljno pokazuje koliko je ovaj plasman u finale važan svima kojima ovaj klub nešto znači.
Drogba je snimao Hazardovo izvođenje jedanaesterca, a zatim je kameru okrenuo na sebe i počeo da slavi.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Sport i politika ne treba da idu ruku pod ruku, ali u Srbiji to je svakodnevnica
Opći haos nastao u Srbiji zbog promjene stadiona za utakmicu sa Albanijom: "Za sve je kriv Vučić..."
Spustio se nekoliko rangova niže