Video je uznemirujućeg sadržaja
Preminuo sudija u Boliviji: U toku meča se samo srušio na teren
Velika drama drešavala se jučer u Boliviji na utakmici između Always Readyja i Oriente Petrolera.
U meču 25. kola bolivijske Apeture sastali su se Always Ready i Oriente Petroler, a utakmica je prekinuta u 47. minuti kada se glavni sudija Victor Hugo Hurtado srušio na terenu.
Hurtado je doživio srčani udar i samo se srušio na terenu, a iako je hitna pomoć ekspresno reagovala za njega nažalost nije bilo spasa.
Ovaj 31-godišnji sudija preminuo je na putu do bolnice i ljekari su saopštili da je to zbog posljedica srčanog udara. Meč ovih bolivijskih ekipa igrao se na nadmorskoj visini od čak 3.900 metara.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Kakve riječi teniske ikone