Zadobio povredu
Diego Costa stradao nakon 26 minuta meča u Izraelu
U Jeruzalemu trenutno prijateljsku utakmicu igraju Beitar i Atletico Madrid.
Zanimljiv meč budući da su već pala tri gola i pomalo neočekivano Izraelci vode 2:1 u ovm trenutku, ali Diego Costa će po lošem pamtiti ovo gostovanje.
On je nakon 26 minuta igre napustio teren, pošto je uvrnuo gležanj nakon jednog duela s protivničkim igračem.
Od 6. aprila i suspenzije Costa nije igrao, a sada kada je konačno dobio šansu u prijateljskom meču, doživio je povredu.
Umjesto Coste je ušao Rodrigo, a jedini gol zasad za Atletico postigao je Antoine Griezmann iz penala i Francuz vjerovatno igra posljednji meč za Jorgandžije.
Inače, Atletica je po dolasku na stadion primio predsjednik Izraela Ruven Rivlin.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
15 miliona za defanzivca?
Trojicu u Beogradu čekaju spakovani koferi - Crvena zvezda ruši rekord u spektakularnom poslu
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Utakmica kvalifikacija za Evropsko prvenstvo