Minimalna pobjeda nad Vitezom
Pogledajte možda i najvažniji gol Veleža u ovom desetljeću
Velež je došao na korak od ispunjena glavnog cilja, odnosno povratka u Premijer ligu.
Rođeni su minimalnim rezultatom pobijedili Vitez i maksimalno iskoristili poraz Olimpika od Slavena.
Možda i najvažniji gol Veleža u ovom desetljeću postigao je jedan od najiskusnijih igrača i kapiten ekipe Denis Zvonić. Štoper je sjajno pogodio glavom u 35. minuti utakmice.
Dva kola prije kraja Velež ima četiri boda prednosti nad Olimpikom. U sljedećem kolu gostovat će otpisanoj Bosni iz Visokog.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Sada neće igrati ni peti rang
Proglasili bankrot: Slavni klub nestaje s fudbalske mape, ne tako davno igrali u eliti
Mađarska u finalu SP
Srbi su možda kraljevi bazena, ali danas su sami sebe skupo koštali
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Napustio pripreme i vratio se u Bosnu i Hercegovinu