Završena Premijer liga

Remiji u Zenici i Ugljeviku za kraj

A. Čaušević, foto: D. Kurbegović

Jedini remiji u 33. kolu Premijer lige viđeni su u Zenici i u Ugljeviku.

Čelik i Široki Brijeg su na Bilinom polju odigrali 1:1, a oba gola viđena su u prvom poluvremenu.

Gosti su poveli golom Jurića u 8. minuti, da bi Dilaver izjednačio 12. minuta kasnije. Obzirom na prikazano može se reći da je podjela bodova najrealniji ishod ovog meča.

Neriješeno je bilo i na susretu između Zvijezde 09 i Zrinjskog. Na meču u Ugljeviku nije bilo golova iako su obje ekipe imale svoje prilike da postignu neki gol.

Čelik - Široki Brijeg 1:1

Čelik: Pavlović, Hodžić, Okoli, Vrhovac, Dilaver, Okić, Grahovac, Žuna, Baban, Pecelj, Blažević.

Široki Brijeg: Zlomislić, Kvesić, Kožul, Barišić, Petrović, Marić, Stanić, Ćorluka, Jurić, Vukoja, Kovačić.

Zvijezda 09 - Zrinjski 0:0

Zvijezda 09: Dejanović, Mehemdagić, Mišić, Mahmutović, Huseinbašić, Tojčić, Blagojević, Brkić, Vojinović, Predragović, Babić.

Zrinjski: Kolak, Čurjurić, Hajdarević, Barbarić, Rugašević, Perišić, Jakovljević, Rustemović, Bekić, Mujagić, Kadušić.