Uspio u svojoj namjeri
Uopšte ne potcjenjuje FK Sarajevo: Trener Celtica rođendan proveo u avionu
FK Sarajevo će u kvalifikacijama za Ligu prvaka igrati protiv Celtica. Nema dilema da je u tvom dvomeču škotski prvak favorit koji ipak ništa ne prepušta slučaju.
Klub iz Glasgowa je tokom sedmice angažovao svoje drugo najskuplje pojačanje u historiji, na Celtic park je stigao Christopher Jullien.
Defanzivac koji je sa U20 selekcijom Francuske bio svjetski prvak je stigao iz Toulousea za iznos od 8 miliona eura.
Neil Lennon je pod svaku cijenu želio imati Julliena na raspolaganju u dvomeču FK Sarajevo pa je svoj rođenan proveo praktično u avionu.
Možda i taj potez ovog stručnjak najbolje pokazuje koliko je maksimalno ozbiljno shvatio duele sa Bordo klubom te da uopšte ne potcjenjuje bh. prvaka.
Trener Celtica je u utorak slavio svoj 48. rođendan, a proveo ga je u avionu jer je iz trening kampa u Austriji letio za Pariz i nazad.
"Došao je za svoj rođendan u Pariz po mene, moram mu se zahvaliti na tome", otkrio je Jullien.
"Bilo je to veoma lijepo od njega što je došao i ostvario prvi kontakt. Zaista je dobar momak i jedva čekam da se priključim ekipi i radim s njim".
Inače, Sarajevo i Celtic igrače UEFA-i za ovaj dvomeč moraju prijaviti do 4. jula, a susreti su na rasporedu 9. i 16. jula. Prva utakmica će se igrati na stadionu Asim Ferhatović Hase.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Nije mu se dopalo