Cristiano Ronaldo je početkom juna bio na saslušanju, izvještavaju portugalski mediji.
Prema navodima dnevnog lista Diario de Noticias, Ronaldo je početkom juna saslušan od strane portugalske policije kao svjedok i žrtva.
Radi se o slučaju istrake protiv hakera koji stoje iza otkrića Football Leaksa.
Peterostruki osvajač Zlatne lopte je diskretno sasluša početkom Juna, tačnije prije utakmica završnog turnira Lige nacija.
Ronaldo je bio jedna od glavnih meta organizacij na čijem je čelu njegov sunarodnjak, Rui Pinto.
Zbog toga je zvijezda Juventusa iimala problema sa španskim vlastima zbog neplaćanja poreza, a otkriveno je da je i optužen za silovanje Amerikanke Kathryn Mayorga što je Ronaldo negirao.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija Barcelone
Flick više nije mogao izdržati, zbog Yamala je bio iskren: "Tužan sam, ne znam šta drugo reći"
Kakva životna priča Cedija Osmana
Od KK Rin preko KK Bosna do finala EuroBasketa! Turčin je sve počeo u Sarajevu, a sada živi snove!
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Legenda Uniteda o nekad velikom rivalu
Veliki Wayne Rooney otvorio oči ljudima iz Manchestera, razlog je Edin Džeko: "Ne dobija priznanje"
Donio odluku