Farid preminuo u 54. godini
Srceparajući oproštaj Zinedinea Zidanea od preminulog brata
Zinedine Zidane napustio je u petak trening-centar Real Madrida u Montrealu i zaputio se u Francusku.
Razlog njegovog odlaska je činjenica da je želio provesti posljednje trenutke uz teško bolesnog brata Farida, koji je nažalost jučer i preminuo u 54. godini.
Zinedineu je njegova smrt teško pala, a od njega se oprostio zaista emotivnom porukom.
"Moj veliki brate Farid. Uvijek si mi pokazivao pavi put, uvijek si bio hrabar. Sve si volio i svi su te voljeli! Ponosan sam na tebe. Zauvijek u srcu", napisao je Zidane.
Nije poznato kada će se trener Reala vratiti klupskim obavezama, ali očekuje se njegovo priključenje timu tokom naredne sedmice.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Ubacio čak 39 poena protiv naše reprezentacije
Fontecchio "razbio" BiH, pa stao pred kamere i posebnu pohvalu uputio jednom bh. reprezentativcu
Press konferencija selektora Bosne i Hercegovine
Jasna poruka Barbareza pred Austriju: "Da razmišljam o bodu ne bih se bavio ovim poslom"
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Tvrde srpski mediji