U trećem pretkolu Evropske lige

Drama i u Švedskoj: Poznat je naredni protivnik Zrinjskog

Admin Čaušević

Poslije dramatične utakmice u Mostaru veoma neizvjesno i uzbudljivo je bilo i u duelu između Malmea i Domžala.

Plemići su poslije produžetaka pobijedili Utrecht sa 2:1 te su se plasirali u treće pretkolo Evropske lige gdje će igrati protiv Malmea.

Švedski tim je u susretu s pet golova pobijedio Domžale naših Senijada Ibrčića i Josipa Čorluke sa rezultatom 3:2.

Gosti s u poveli golom Nicholsona u 12. minuti da bi Lewicki i Rosenberg u 21. i 32. minuti preokrenuli za vodstvo domaćih.

Tu nije bio kraj golovima u prvom poluvremenu jer je Karić u prvoj minuti sudijske nadoknade izjednačio na 2:2.