GOŠK slavio nakon preokreta, Anes Mašić junak Gabeljana

Samir Mlaćo

GOŠK je danas pred svojim navijačima stigao do druge pobjede u Prvoj ligi.

Gabeljani su sa 3:1 savladali Slaven, iako su gosti prvi poveli.

Nakon prvog poluvremena bilo je 0:0. Domaći su napadali, imali terensku incijativu, a vrijedi izdvojiti prilike Jusufbašića i Kulovića.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme Hasmir Salihović donosi vodstvo gostima. Domaći su tada pojačali tempo, te u 67. minuti Kulović pogađa za 1:1.

Sedam minute kasnije potpuni preokret. Mladi Anes Mašić je pogodio za 2:1.

GOŠK je nastavio sa napadima i u 84. minuti Mašić svojim drugim pogotkom pogađa za 3:1 i bilo je jasno da tri boda ostaju u Gabeli.