Prva liga Slovenije

Jasmin Mešanović zabio za pobjedu Maribora, Kenan Pirić zbog povrede napustio meč

Maribor je u 8. kolu Prve lige Slovenije savladao kao gost Domžale sa 0:1.

Jedini gol na utakmici postignut je već u sedmoj minuti. Bh. fudbaler Jasmin Mešanović se odlično snašao i pogodio je protivničku mrežu za prednost od 0:1.

Iako je prilika bilo još sa obje strane, rezultat se nije mijenjao, pa se Mešanovićev gol ispostavio kao pobjednički.

Međutim, loša vijest je svakako povreda golmana reprezentacije Bosne i Hercegovine Kenana Pirića.

Bh. golman je meč u Domžalama napustio u 16. minuti, a vidjet ćemo hoće li biti spreman za predstojeće reprezentativne aktivnosti.