Ne može igrati za Srbiju
Srbija pokušala "ukrasti" igrača BiH, ali onda su se javili neočekivani problemi
Iako je imao namjeru da ostavi dres BiH i zaigra za Srbiju, Stefanu Kovaču se želja, ipak, neće ostvariti.
Ovaj mladi fudbaler Čukaričkog nedavno je dobio poziv selektora U21 reprezentacije Srbije Nenada Milovanovića i činilo se kako će slijediti stope Mijata Gaćinovića, međutim neočekivano je cijela priča pala u vodu.
U Fudbalskom savezu Srbije su, naime, napravili "grešku u koracima" s obzirom da nisu bili upoznati s tim kako je mladog Kovača otac još ranije obećao BiH.
"Iako je bio pozvan Kovač, kako stvari stoje neće moći da nastupa za Srbiju. Problem je nastao pošto niko u Fudbalskom savezu Srbije nije znao da je njegov otac, još dok je bio maloljetan, potpisao da će nastupati za selekciju BiH i po svemu sudeći taj ugovor još važi", izjavio je selektor Milovanović.
Kovač je inače porijeklom iz Foče, a prije nego što je došao u Čukarički igrao je za mlađe selekcije Crvene zvezde.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Nije se dugo čekalo na reakciju