Proslavljeni bugarski fudbaler Dimitri Berbatov izjavio je kako Manchester United više nije klub kojeg se mnogi pribojavaju.
Do prije deset godina Manchester United je pod vodstvom Alexa Fergusona dominirao engleskim fudbalom, međutim na ta vremena navijači sada gledaju sa sjetom, što teško pada i samom Berbatovu.
Na titulu Manchester United danas čeka više od šest godina, a nemoć nekadašnjeg giganta osjetila se i u srijedu kada su Crveni đavoli tek poslije penala eliminisali Rochdale.
"Trenutno se nijedna ekipa ne boji Manchester Uniteda. A ko im može zamjeriti? Oni vide tabele, vide gdje je Manchester United i razumiju da imaju priliku da osvoje tri boda na Old Traffordu", rekao je Berbatov, prenose engleski mediji.
Prisjetio se i kako je nekad bilo.
"Ranije su protivnici punili gaće u terenu prije nego što izađu na teren. Ne vidim da se to desilo kad fudbalera Rochdalea."
Podsjetimo, Berbatov je za Manchester United igrao u razdoblju od 2008. do 2012. godine.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
Sport i politika ne treba da idu ruku pod ruku, ali u Srbiji to je svakodnevnica
Opći haos nastao u Srbiji zbog promjene stadiona za utakmicu sa Albanijom: "Za sve je kriv Vučić..."
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade