Nova katastrofa

Novi potop Rossonera: Ribery i društvo se prošetali San Sirom

Fiorentina je u 6. kolu italijanske Serie A savladala kao gost ekipu Milana sa 1:3.

Rossoneri i ove sezone igraju očajno. Potvrda o očajnoj formi došla je i večeras kada je Fiorentina potpuno pregazila tim Marca Giampaola.

Već u 14. minuti meča Viole su povele. Bennacer je skrivio penal, a Pulgar je pogodio za 0:1.

Ovaj rezultat se zadržao na poluvremenu meča. Igrači Milana su ispraćeni zvižducima sa terena, a Giampaolo je u nastavku uveo i bh. fudbalera Radeta Krunića.

Međutim, Krunić debi neće pamtiti po dobrom jer je uslijedi potpuni potom njegovog tima.

Musacchio je u 55. minuti isključen nakon teškog starta nad Riberyjem, a deset minuta kasnije Castrovilli povećava prednost gostiju iz Firence od 0:2.

Četiri minute kasnije penal za goste. Ponovo ga je skrivio Bennacer, ali ovog puta Donnarumma brani udarac Chiese.

Ipak, Milan nije izdržao, pa je primio i treći gol u 78. minuti. Majstorski je pogodio Ribery za 0:3.

Uspio je Milan da dođe do počasnog gola kada je Rafael Leao u 80. minuti sjajno pogodio za konačnih 1:3.

Rade Krunić se na kraju u nadonkadi i povrijedio, a stradalo mu je rame.