U srijedu je odigran prijateljski meč reprezentacija Njemačke i Argentine. Konačni rezultat je glasio 2:2.
Viđena je na djelu neka nova, podmlađena Njemačke, a igrač koji bi trebao biti vođa Elfa u budućnosti Kai Havertz se uspio upisati u strijelce.
Imali su skauti Barcelone šta vidjeti na Westfalenu, s obzirom da su na ovaj stadionu stigli upravo kako bi gledali Havertza, 20-godišnjeg ofanzivnog veznjaka Bayer Leverkusena.
Informaciju da je Barcelona poslala svoje skaute da gledaju Havertza donosi španski Mundo Deportivo, a ukoliko su istinite to znači da se i katalonski klub pridružio listi zainteresovanih za ovog talentovanog igrača.
I Barcin najveći rival, Real Madrid, se u prošlosti dovodio u vezu sa Havertzom, a navodno je on i velika želja Bayerna.
Tako se ljetos špekulisalo da je Bayern poslao ponudu za Havertza vrijednu 90 miliona eura, ali da je ista odbijena.
Havertz je ove sezone za Bayer Leverkusen odigrao 10 mečeva u svim takmičenjima, postigao je tri gola i upisao jednu asistenciju.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nakon poraza od Italije u 3. kolu
Dobre stare kalkulacije: Jasno je šta Bosni i Hercegovini treba za prolaz u drugi krug Eurobasketa!
Novi poraz 'Psihopate'
Vaso Bakočević došao u Zagreb, uzeo lovu i otišao kući uz nevjericu na licima ljudi
Srbija sutra igra protiv Latvije