Sjajni srbijanski košarkaš Bogdan Bogdanović još nije donio odluku glede svoje budućnosti.
Mediji u SAD-u u posljednje vrijeme sve češće špekulišu o tome kako bi Bogdanović mogao da napusti Sacramento Kingse, no u ovom timu čine sve da ga zadrže, pa su mu već ponudili maksimalni ugovor.
Iako je u igri ugovor vrijedan 51 milion dolara, Bogdanoviću novac nije jedina stvar kojom će se voditi donoseći odluku.
"Nemam ništa protiv da ostanem, svi znaju da volim Sacramento. Ovo je odličan tim. Ipak, ne želim još da žurim, vidjet ćemo šta će se dogoditi. Možda potpišem ugovor sutra, možda za mjesec dana. Ko zna", kazao je Bogdanović ne skrivajući da je sretan tu gdje jeste.
"Želim najprije da vidim u kojem smjeru ćemo kao tim ići. Novac je, naravno, važan, ali za mene nije presudan po pitanju donošenja odluka", poručio je.
Prošle sezone Bogdanović je bilježio 14,1 poen po meču,te 3,8 asistencija i 3,5 skokova za 27 minuta na parketu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Nova era srpskog fudbala