Lagana pobjeda Tuzlaka

Kadeti Slobode sigurni protiv Veleža

Samir Mlaćo

Kadeti FK Sloboda upisali su ubjedljivu pobjedu protiv FK Velež danas na pomoćnom terenu Tušnja. Bilo je 4:0.

Domaći su poveli u šestoj minuti pogotkom Dine Suljića, da bi na 2:0 povisio u 30. minuti Nedim Avdić.

U nastavku još dva pogotka za Slobodu. Na 3:0 povisuje Dževid Avdihodžić, a konačnih 4:0 postavlja u 53. minuti El Harun Hrnjić.

Omladinska Premijer liga BiH za kadete, 15. kolo:

FK Sloboda - FK Velež 4:0 (2:0)

Potražite više informacija na temu Premijer omladinska liga BiH U-17:

FK Sloboda: Gavranović, Halač, Hrnjić, Aličić, Mehmedović, Suljić, Jukić, Avdić, Kapetanović, Avdihodžić, Hasanović.

FK Velež: Ribić, Salčin, Abaza, Šikalo, Gosto, Gosto, Gušić, Buturović, Rebac, Trebović, Gadara.