Radnik slavio na gostovanju kod Slobode

Premijer liga za kadete:

Na pomoćnom terenu stadiona Tušanj danas su snage odmjerili kadetske selekcije Slobode i Radnika iz Bijeljine.

Meč koji je odigran u sklopu 12. kola Premijer lige BiH za kadete ponudio je prilično kvalitetnu fudbalsku predstavu, a više razloga za slavlje na kraju su imali gosti koji su slavili s 3:2.

Na poluvrijeme Radnik je otišao s minimalnom prednošću zahvaljujući golu Cvijanovića iz 39. minute, a već u prvoj minuti nastavka bilo je 2:0. Prednost Radnika udvostručio je Manojlović.

Iako je nedugo nakon toga Sloboda golom Hrnjića iz 59. minute uspjela da smanji prednost, sve dileme oko pobjednika u današnjem meču riješio je Marić šest minuta prije kraja postigavši treći gol za Radnik.

Do kraja, tačnije u četvrtoj minuti sudijske nadoknade, Sloboda je uspjela da preko Mehmedovića dođe do novog pogotka, ali, ispostavit će se, samo utješnog. Susret je na kraju završen s 3:2 u korist Radnika.

U četvrtoj minuti sudijske nadoknade Sloboda je uspjela da dođe do novog pogotka, ispostavit će se, utješnog.

Nakon ovog trijumfa Radnik zauzima šestu poziciju sa 16 osvojenih bodova, dok je Sloboda na drugom mjestu s pet više.