Bosanskohercegovački vezni fudbaler Miralem Pjanić neće igrati za svoj Juventus ni za vikend protiv Torina.
On je doživio lakšu povredu prepone prošlog vikenda protiv Leccea pa je zbog iste propustio sinoćnji susret protiv Genoe.
Govorilo se kako će se na teren vratiti već ovog vikenda, ali Tuttosport prenosi kako u Juventusu ne žele ništa rizikovati s njegovom povredom te će on odmarati i protiv Torina u susretu koji se igra na Olimpijskom stadionu.
Isti izvor prenosi kako su pregledi pokazali da Pjanić nema nikakvu povredu, ali da još uvijek osjeća blage bolove zbog kojih Maurizio Sarri ne želi ništa da rizikuje. Popularni Mire bi se vrlo brzo trebao vratiti treninzima i na terenu ga možemo očekivati već sredinom sljedeće sedmice kada Stara dama u Ligi šampiona igra protiv Loomotive iz Moskve.
S druge strane, Gonzalo Higuain se vraća treninzima pred torinski derbi i on će biti spreman za susret. Podsjetimo, nekadašnji napadač Napolija je doživio povredu glave također u susretu protiv Leccea ali CT snimak je pokazao kako nema oštećenja. I on je propustio sinoćnji duel s Genovom, ali se vraća na teren protiov Torina.
Juventus je lider u Seriji A sa 26 osvojenih bodova nakon 10 kola.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
15 miliona za defanzivca?
Trojicu u Beogradu čekaju spakovani koferi - Crvena zvezda ruši rekord u spektakularnom poslu
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Utakmica kvalifikacija za Evropsko prvenstvo