Srbija sada dočekuje Ukrajinu
"Ima stvari za ozbiljnu priču i analizu"
Srbija je sinoć savladala Luksemburg 3:2, ali javnost je naravno nezadovoljna.
Luksemburžani su lako dolazili u priliku da zaprijete, a Srbija je trenutno na trećem mjestu u grupi B sa 13 bodova.
"Ušli smo sa ciljem da ostvarimo pobjedu, ali kada imamo rezultat i mogućnost da uvedemo meč u mirnu završnicu, mi budemo opušteni i dovodimo pobjedu u pitanje", ističe selektor Srbije Ljubiša Tumbaković.
"Ima stvari za ozbiljnu priču i analizu. Mnogo stvari nije bilo dobro, kako u prvom, ali tako i cijelom drugom poluvremenu".
Srbija sada mora savladali Ukrajinu i nadati se kiksu Portugala u Luksemburgu, što je zaista nevjerovatno.
Utakmica Srbija - Ukrajina se igra na Marakani, u nedjelju od 15:00h.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Prisutnima se obratio i Vrabac