Bale nije uspio donijeti Realu sva tri boda

Velšanin kao da je već krenuo sa slavljem

Bale je u 94. minuti mogao biti junak Reala, ali je stativa bila saveznik Parižana

S. Pašalić

Real Madrid je večeras odigrao 2:2 na Santiago Bernabeu protiv PSG-a.

Ekipa Zinedinea Zidanea golovima Benzeme u 17. i 79. minuti imala vodstvo od 2:0, ali su Parižani golovima Mbappea u 81. i Sarabije u 83. minuti stigli do 2:2.

Bio je to na kraju i konačni rezultat, mada su obje ekipe imale šanse da postignu još jedan gol i stignu do pobjede.

Prvo je Mbappe u 92. minuti mogao donijeti sva tri boda Parižanima, ali je bio neprecizan.

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

Nakon toga je Real Madrid u 94. minuti imao još bolju priliku kada je dosuđen slobodan udarac, a Gareth Bale je pucao, ali je pogodio stativu pa se rezultat nije promijenio.