Golgeterski 'wunderkind'
Ima novi klub? Haaland došao avionom na pregovore
Partije koje u dresu RB Salzburga pruža Erling Haaland oduševljaju fudbalsku javnost.
Norveški 'wunderkind' je dosad na 22 utakmice postigao 28 pogodaka za austrijski tim, a kada je tako, onda nije ni čudo što će u januarskom prijelaznom roku biti daleko najtražniji napadač.
Duga je lista klubova koji bi željeli Haalanda vidjeti u svojim redovima, a posljednje informacije govore kako je 19-godišnji napadač u ovom trenutku najbliži odlasku u Bundesligu, i to u Borussiju Dortmund.
Radio postaje iz Njemačke pišu da je Haaland u srijedu doputovao privatnim avionom na dortmundski aerodrom, odakle ga je pokupio jedan od uposlenika Borussije, a razlog su, naravno, pregovori sa 'Milionerima'.
Da je Haaland boravio u Dortmundu objavio je na svom Twitter profilu i nekadašnji fudbaler Eintrachta Jan Aage Fjörtoft.
Osim Borussije Dortmund, za Haalanda se još interesuju Leipzig, Juventus, Real Madrid, Chelsea, Manchester United...
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Finska slavi veliku pobjedu
Senzacija nad senzacijama, Srbija ispala sa Eurobasketa! · Udarna vijest
Ozbiljan ispit za Orlove
Srbi su kao na iglama - Zbog scena iz Rige niko ne sjedi mirno
Nakon remija sa Čelikom