Španac bi se mogao vratiti u Francusku
Emery blizu preuzimanja novog kluba?
Unai Emery je skoro mjesec dana bez posla i u potrazi je za novim angažmanom.
Španac je krajem novembra dobio otkaz u Arsenalu nakon serije loših rezultata i tako je poslije nešto manje od godinu i pol dana napustio Topnike.
Emery se nakon toga povezivao sa Evertonom, ali je na kraju ovaj klub odlučio da angažuje Carla Ancelottija kao svog novog trenera.
Sada, kako piše francuski Le10Sport, Monaco je uspostavio kontakt sa bivšim trenerom Arsenala kako bi ga pokušao angažovati.
Navodno je 48-godišnji stručnjak favorit za preuzimanje francuskog kluba koji je također kontaktirao i bivšeg trenera Valecije, Marcelina, kao i Laurenta Blanca.
Ukoliko bi Emery uspio dogovoriti saradnju sa Monacom, to ne bi bilo prvi put da vodi neki francuski klub s obzirom da je od 2016. do 2018. godine vodio PSG nakon čega je i preuzeo Arsenal.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne računaju na njega
Crvena zvezda pokazala izlazna vrata 'najvećoj prevari' - Koferi su mu već spremni
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Pomogao mu kada je bilo najteže
Mamić otvoreno o čovjeku iz BiH koji mu je dao 22 miliona: "Da mu sutra zatreba, sve bih mu dao"
Oduševio po ulasku u igru
Fantastični Mitrović u debiju za novi klub pokazao klasu
Stigli smo do osmine finala