Ostao bez psa
Jose Mourinho nikada nije bio više potišten pred jedan meč Premier lige
Jose Mourinho saopštio je za njega srceparajuću vijest pred današnji meč Tottenhama i Brightona.
On je u razgovoru sa novinarima saopštio da je veoma tužan zbog smrti svog psa, koji je jučer preminuo.
"Iskreno, Božić mi je prošao veoma tužno jer je moj pas umro. Bio je kao dio porodice", saopštio je vidljivo potišteni Mourinho.
Međutim, Posebni barem zna dobro da se nosi sa mnogim lošim stvarima, sigurno je da će i ovo ubrzo da preboli, iako neće biti lako.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Nije se dugo čekalo na reakciju