Nasljednik već imenovan
Motta trajao dva mjeseca na klupi Genoe
Ekipa Genoe otpustila je večeras Thiaga Mottu.
Iako je u klub kao stigao kao spasitelj u jako lošoj sezoni ovog tima, Motta nije ponudio previše, pa je odučeno da mu se uruči otkaz.
Ime novog trenera već je poznato. Klub će preuzeti 46-godišnji stručnjak Davide Nicola koji je potpisao ugovor sa timom do kraja sezone.
Nicola je kao igrač šest godina nosio dres Genoe, a prethodno je kao trener radio u Lumezzaneu, Livornu, Bariju, Crotoneu i Udineseu.
On će biti treći trener tima sa Luigi Ferrarisa ove sezone, a prije Motte otkaz je dobio Aurelio Andreazzolli.
Genoa je trenutno zakovana za dno Serie A sa samo 11 bodova iz 17 utakmica, a Nicola će debi na klupi imati protiv Sassuola.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Nikog ništa ne pita