Radnicima u prilog idu i vremenski uvjeti
Grbavica u novom ruhu: Radovi na istočnoj tribini u završnoj fazi
Nogometaši Željezničara pripreme za drugi dio sezone nastavit će u Antaliji, a u isto vrijeme na stadionu Grbavica traju radovi na postavljanju krovne konstrukcije na istočnoj tribini.
Natkrivanje je već uveliko počelo, te su još preostali završni radovi i sigurno je da će sve biti završeno do početka drugog dijela sezona, odnosno prve domaće premijerligaške utakmice FK Željezničar.
Radovi su počeli 17. decembra, a radi se o projektu čija je vrijednost 816,739, 23 KM.
Svakako da su radnicima posao olakšali vremenski uvjeti, te navijači Željezničara sa nestrpljenjem očekuju 07.03. kada će njihovi ljubimci dočekati FK Tuzla City.
Podsjetimo, Željezničar u prva dva meča nastavka sezone gostuje. Prvo Radniku, a zatim Zvijezdi 09.
Kako protiču radovi u Dolini ćupova, pogledajte u fotogaleriji fotoreportera SportSport.ba koji je jutros posjetio dom FK Željezničar.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Navijačka grupa se zove Torcida
Ponoćna akcija Albanaca u "srcu Srbije", više neće da trpe, poruka je žestoka: "Na vrata smo vam..."
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Nakon ispadanja u drugu ligu