Sigurni na gostovanju kod Slaven Belupa

Gojaku 90 minuta u pobjedi Dinama, Hajrović utakmicu presjedio na klupi

Esmer Oštraković

Nogometaši Dinama ostvarili su pobjedu u okviru 20. kola Hrvatske lige na gostovanju kod Slaven Belupa sa 2:0.

Dinamo je tokom svih 90. minuta bio bolja ekipa, te je na kraju upisao zasluženu pobjedu na ovom susretu.

Goste je u vodstvo doveo Ivanušec u trećoj minuti sudijske nadoknade u prvom poluvremenu, iako su i prije toga imali nekoliko dobrih prilika.

U drugom poluvremenu viđen je još jedan gol i to ponovo u mreži domaćih. Igrala se 53. minuta, strijelac je bio Petković.

U ekipi Dinama svih 90. minuta odigrali su Emir Dilaver i Amer Gojak, dok je utakmicu sa klupe odgledao Izet Hajrović.