Razočarenje u Latviji
"Bolno je što smo izgubili pred ovakvom publikom i našim porodicama"
Rinalds Sirsnins, košarkaš reprezentacije Latvije, razočaran je zbog poraza od BiH u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.
On je nakon meča istakao da je bolno izgubiti pred ovakvim navijačima i porodicama na tribinama.
"Bolno je što smo izgubili pred ovakvom publikom i pred našim porodicama", rekao je on i dodao je:
"Bilo je teško, bili su viši, jači i snažniji, ali smo imali dosta otvorenih šuteva. Možda samo nismo imali sreće".
Selektor Roberts Stelmahers istakao je da je teško pobijediti nekog kada ubacite samo 61 poen.
"Publika nas je nosila, ali teško je pobijediti kući kada ubacite samo 61 poen. Igrali smo protiv jako dobrog tima, promašite jedan šut i gotovo je. Idemo dalje, moramo gledati naprijed", rekao je Stelmahers.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Evo šta je poručio grčki reprezentativac
Antetokounmpo pohvalio Bosnu i Hercegovinu i otkrio razlog poraza od Zmajeva
Nijemac brutalno iskren
Toni Kroos ismijava transfer od 145 miliona eura: "Pola ljudi ni ne zna ko je on!"
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Specijalni pred novom avanturom