Ostaje u Borcu do 2022.
Ziljkić za rođendan dobio novi ugovor
Krilni napadač Borca Almedin Ziljkić potpisao je novi ugovor.
Ziljkić je svojim igrama učestvovao u ostvarivanju sjajnih rezultata u jesenjem dijelu Premijer lige BiH, a na kraju je, očekivano, nagrađen novim ugovorom.
Vijest je to koju su potvrdili i iz Borca, navodeći, između ostalog, kako će u partijama ovog srbijanskog internacionalca uživati do polovine 2022. godine.
Za Ziljkića je to ujedno i svojevrsni rođendanski poklon s obzirom da je jučer napunio 24 godine.
U dosadašnjem dijelu premijerligaške sezone Ziljkić je za Borac odigrao 12 utakmica te je bio jedan od najzapaženijih pojedinaca u Krunićevom taboru. Na svom kontu ima i tri asistencije.
Podsjetimo, ranije su Borcu vjernost produžili još Vranješ, Kajkut, Janičić, Milutinović, Ćosić...
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Ni on nije mogao zadržati emocije