Čudna neka tehnika

Bruno Fernandes hit na Twitteru zbog načina na koji je izveo penal

Endin Čaušević

Manchester United nakon prvog poluvremena vodi protiv Club Bruggea sa 3:0 u revanšu šesnaestine finala Evropske lige.

U prvom meču rezultat je bio 1:1, ali je United nakon prvih 45 minuta čini se riješio pitanje putnika u osminu finala. Posao im je olakšao igrač gostiju Deli koji je zbog igranja rukom dobio direktan crveni karton, te je "poklonio" penal Unitedu.

Odgovornost s bijele tačke preuzeo je Bruno Fernandes koji je pogodio za 1:0, ali je njegova tehnika izvođenja penala postala hit na društvenim mrežama.

United je do kraja prvog dijela zabio još dva gola, a strijelci su bili Ighalo i McTominay.