Odličan nastup hrvatskog napadača

Kalinić zamijenio Džeku u prvom sastavu, pa zabio dva gola za poluvrijeme

Nikola Kalinić dobio je šansu za igru umjesto Edina Džeke u utakmici Serije A protiv Cagliarija.

Hrvatski fudbaler potpuno je iskoristio ukazanu priliku i zabio je dva gola već u prvom poluvremenu meča nakon kojeg Roma vodi s 1:2.

Iako je Cagliari poveo u 28. minuti preko Joaa Pedra, Kalinić je potom stupio na scenu i s dva gola je preokrenuo rezultat.

On je u 29. minuti iskoristio lošu reakciju odbrane domaćeg tima i pogodio je za 1:1, da bi u 41. minuti zabio nakon odlične asistencje Mkhitaryana.