Četiri meča u subotu, dva u nedjelju
Satnica mečeva 23. kola Premijer lige: Reflektori će se paliti samo u Sarajevu
Prvo kolo trećeg dijela Premijer lige BiH igrat će se predstojećeg vikenda, a reflektori će paliti samo u bh. prijestolnici.
Mečevi će biti odigrani u terminima od 15, 16 i 18 sati s tim da su četiri utakmice na programu u subotu, a preostale dvije u nedjelju.
Kolo će u subotu od 15 sati otvoriti Tuzla City - Velež i Radnik - Široki Brijeg, od 16 sati u Mostaru će se sastati Zrinjski - Mladost.
Subotnji program će biti zatvoreno susretom na Grbavici između starih rivala Željezničara i Čelika. Taj meč počinje u 18 sati.
U nedjelju od 16 sati uzdrmani Borac će biti domaćin Slobodi, dok će zavjesu na 23. kolo istoga dana staviti Sarajevo i Zvijezda 09. Duel na stadionu Asim Ferhatović Hase se igra od 18 sati.
Raspored i satnica mečeva:
Subota:
Tuzla City - Velež 15:00
Radnik - Široki Brijeg 15:00
Zrinjski - Mladost DK 16:00
Željezničar - Čelik 18:00
Nedjelja:
Borac - Sloboda 16:00
Sarajevo - Zvijezda 09 18:00
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Onda je shvatila da nije realno