I medicinari čekaju da se Premijer liga vrati
Ljubav prema Željezničaru i u najtežim vremenima: Štilić ponosno podijelio fotografiju
Iz jedne pretpostavljamo sarajevske bolnice objavljena je zanimljiva fotografija.
Nedavno je Edin Džeko poklonio dres medicinaru koji se u rimskoj bolnici protiv pandemije virusa korona borio s imenom bh. golgetera na svom odijelu, a sada je sličnu čast imao i Semir Štilić.
Na odijelu medicinara u Sarajevu napisano je prezime prvotimca FK Željezničar s njegovim brojem 14, a ispod se može vidjeti i "TM", što govori da je riječ o strastvenom navijaču ovog kuba, jednom od članova Manijaka.
Kapiten Plavih odmah je podijelio fotografiju na Instagramu, a ostaje da vidimo hoće li medicinskom radniku, kao što je to i Džeko uradio, pokloniti dres ili se zahvaliti na drugi način.
Činjenica je pak da svi s nestrpljenjem čekamo povratak Premijer lige, pa i osobe zadužene za pomoć oboljelima od koronavirusa.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Ubacio čak 39 poena protiv naše reprezentacije
Fontecchio "razbio" BiH, pa stao pred kamere i posebnu pohvalu uputio jednom bh. reprezentativcu
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Sve će znati iduće sedmice
Krpić i Komazec pred dolaskom u Slobodu? · Saznajemo
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići