Fudbaleri Milana su danas započeli s individualnim treninzima nakon što su prethodnih dana testirani na koronavirus.
Tokom pandemije koronavirusa mnogi stranci su napustili Milano i vratili se u rodne zemlje. Među njim je i Frank Kessie koji se još uvijek nije vratio u Italiju.
Rossoneri su prošle sedmice poslali zahtjeve svojim igračima da se vrate, međutim 23-godišnjak za sada ne uspjeva u tome i nepoznato je kada će se pojaviti u trening kampu Milanello.
Kessie već nekoliko sedmica boravi u rodnoj Obali Slonovače, ali pošto je ta afrička zemlja "zatvorena", veznjak nije u mogućnosti da nađe prijevoz od Apenina.
Neugodno iznenađenje
Najskupljem igraču Milana kapiju zatvorili pred nosom: "Ne daju mi da uđem..."
Problem predstavlja i to što Milan ne želi da pošalje privatni avion po Kessieja jer kako Gazzetta dello Sport navodi Obala Slonovače nije iza ugla, uz to ne zna ni tačan nastavak prvenstva.
Osim Kessije od 12 stranca u Milano se još nije vratio samo Zlatan Ibrahimović. Šveđanin bh. korijena bi u u Italiju trebao stići za vikend.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Naša reprezentacija napredovala na listi favorita